Галичина.Інфо

Fitch знизило рейтинги Бельгії, Італії, Іспанії, Кіпру та Словенії

Fitch знизило рейтинги Бельгії, Італії, Іспанії, Кіпру та Словенії Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги п'яти держав єврозони - Бельгії, Кіпру, Італії, Іспанії та Словенії, які були поміщені в список на перегляд у бік зниження 16 грудня 2011.

При цьому агентство підтвердило рейтинг Ірландії на рівні ВВВ + з "негативним" прогнозом. Довгостроковий кредитний рейтинг Бельгії знижений до АА з АА +, Кіпру - до ВВВ- з ВВВ, Італії - до А- з А+, Іспанії та Словенії - до А з АА-.

Короткостроковий рейтинг Бельгії підтверджений на рівні F1+; Кіпру - на рівні F3; Італії - знижено до F2 з F1; Іспанії і Словенії - до F1 з F1+.

Прогноз за всіма рейтингами "негативний". Поріг за рейтингами всіх держав підтверджений на рівні ААА.

Всі рейтинги виведені зі списку на перегляд у бік зниження. При цьому ймовірність нових негативних рейтингових дій протягом найближчих двох років зберігається.

"(Негативні - ред.) короткострокові економічні прогнози, а також відмінності у монетарній і кредитній політиці цих держав єврозони є причинами, через які вони стають більш схильні до фінансових шоків. На цьому тлі зазначені держави не можуть підтримати статус євро як світової резервної валюти", - сказано в прес-релізі компанії. Зниження рейтингу Кіпру, Італії, Іспанії і Словенії стало наслідком побоювань Fitch щодо їхнього банківського сектора, динаміки показників держборгу (насамперед, в Італії), а також погіршення економічного прогнозу щодо Іспанії.

Негативний розвиток ситуації з борговою кризою в єврозоні у другій половині минулого року знизив ефективність монетарної політики ЄЦБ і підкреслив ризики, яких зазнавали зазначені держави за відсутності фінансових механізмів, здатних зупинити поширення кризи.

"З нашої точки зору, єврозона вийде з кризи тоді, коли весь регіон буде демонструвати відновлення економіки. Очевидно, будуть потрібні подальші суттєві реформи керівних структур для забезпечення економічної та фінансової стабільності і більшої міри інтеграції", - вважають експерти Fitch.

"Негативний" прогноз щодо рейтингів восьми держав єврозони (крім згаданих в релізі держав до них належать також Франція і Португалія) відображає ризик посилення кризи. У цьому разі результативність політичних заходів щодо консолідації бюджетів та структурних реформ помітно знизиться.

Агентство заявляє, що рейтинги інших 10 держав єврозони (за винятком Греції, яка має рейтинг ССС), зберігають "стабільні" прогнози, проте не виключено їхнього зниження протягом 2012 року. "Fitch буде аналізувати вплив ризиків, пов'язаних з кризою, на суверенний кредитний рейтинг кожної держави окремо", - підсумовано в прес-релізі.

Нагадаємо, 18 січня, Міжнародне рейтингове агентство Fitch попередило, що може знизити кредитний рейтинг Італії на два щаблі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Fitch знизило рейтинги Бельгії, Італії, Іспанії, Кіпру та Словенії

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014