Галичина.Інфо

Бельгія паралізована страйком: Не працюють навіть лікарі

Бельгія паралізована страйком: Не працюють навіть лікарі Сьогодні в Бельгії проходить загальний страйк проти заходів з економії державного бюджету. Як повідомляють місцеві ЗМІ, країна практично повністю паралізована.Повністю заблоковано рух залізничного транспорту, не працюють також швидкісні потяги Thalys та Eurostar, які поєднують Бельгію з Нідерландами, Німеччиною, Францією та Великою Британією. Повністю закрито через страйк аеропорт Шарлеруа, а в аеропорту Брюсселя скасовано ряд рейсів, частина рейсів відбувається із затримкою. Крім того, повністю зупинився порт Антверпена, значні проблеми спостерігаються у порту Зеебрюгге.

У страйку беруть участь і працівники громадського транспорту. Так, у Брюсселі сьогодні не працює жоден автобус, трамвай та потяг метро, у регіонах країни – лише від 10% до 30% автобусів вийшли на лінії.

Крім того, зупинили роботу банки, фінансові організації та торговельні центри. Не працюють вчителі і лікарі, а в лікарнях забезпечується лише мінімальний рівень послуг.

89% поштових відділень сьогодні відкрили свої двері, водночас доставка кореспонденції значно ускладнюється через зупинку двох із п’яти центрів сортування у країні.

Крім того, зупинився ряд великих підприємств, зокрема заводи Coca-Cola, Inza (виробництво молока), CSM (хлібобулочні вироби), Candico (цукор).

Загальний страйк триватиме у країні до 22.00.

Уряд Бельгії має подбати про те, аби літаки з лідерами країн ЄС, які прибувають на саміт у Брюсселі, були направлені у військовий аеропорт.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Бельгія паралізована страйком: Не працюють навіть лікарі

топ

  Цей день в історії.
  20 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014