Галичина.Інфо

Держкіно України дало кошти на українсько-турецький фільм

Держкіно України дало кошти на українсько-турецький фільм 1 лютого у Києві розпочнуться зйомки спільного українсько-турецького фільму «Люби мене», який у 2011-му отримав державне фінансування за підсумками першого відкритого конкурсу Держкіно. Спільний українсько-турецький фільм «Люби мене» (Татофільм (Україна), Каракирмизифільм (Туреччина)) – це історія яскравих стосунків чоловіка і жінки з абсолютно різних культур. Головні герої говорять різними мовами, але розуміють одне одного почуттями.

Фільмографія режисера фільму Марини Горбач включає короткометражні фільми «Банка» (2004), «Борг» (2006). Разом із співрежисером Мехметом Бахадиром Ером вони зняли повнометражний фільм «Гарчання чорних псів», прем’єра якого відбулася на МКФ в Роттердамі. Фільм був показаний на понад 40 міжнародних кінофестивалях, отримав нагороди: «Найкращий експериментальний фільм», «Найкращий режисер», «Найкращий Національний фільм». Учасник Берлінського Кампусу Талантів 2006 року.

Автори сценарію фільму - Мехмет Бахадир Ер та Марина Горбач, оператор Святослав Булаковський, композитор Бариш Дірі.

Нагадаємо, Державне агентство України з питань кіно у 2011 р. провело за новими вимогами два конкурси кінопроектів на отримання державного фінансування. Агентством сформовано «Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2011-2012 рр» та надано пропозиції до програми на 2012-2013 рр. Наприкінці минулого року розпочато фінансування програми на 2011-2012 рр. на суму 96 млн грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Держкіно України дало кошти на українсько-турецький фільм

топ

  Цей день в історії.
  19 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014