Галичина.Інфо

Система електронного квитка коштуватиме Львову 3,9 млн грн

Система електронного квитка коштуватиме Львову 3,9 млн грн На створення спільного підприємства «Леокарт» для впровадження системи електронного квитка на всіх видах громадського транспорту Львова міська рада має виділити з бюджету 3,9 млн грн. Таким чином місто матиме 51% у статутному фонді підприємства. Про це 1 лютого повідомив начальник зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль.
Ще 3,8 млн грн у підприємство вкладе латвійська компанія «Ригас Карте», яку відібрали на конкурсі з визначення партнера-інвестора цього проекту. За таких умов «Ригас Карте» матиме 49% у статутному капіталі підприємства.


Загалом, за інформацією С.Кіраля, для реалізації проекту з впровадження електронного квитка у Львові треба 41-42 млн грн. 28,5 млн грн із них планується взяти як кредит комерційного банку на 5-7 років під 15-17% річних, ще 5,5 млн грн – оплата за обладнання, яка може бути безвідсотково відтермінована.
С.Кіраль додав, що місто може контролювати підприємство не лише через переважну частку у статутному фонді і директора, але й через збори учасників товариства. «Їх може бути 7: 3 з одного боку і 4 з іншого. Від міста сюди можуть входити і представники виконавчої влади, і депутатського корпусу», - сказав він.
Начальник зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради заявив: «Об’єктивних підстав, щоб не приймати рішення про створення спільного підприємства, яке буде впроваджувати систему електронного квитка у громадському транспорті Львова я не бачу».

26 січня на сесії Львівської міської ради депутати вдруге не проголосували за е-квиток, вони проголосували за перенесення питання «Про створення ТзОВ «Леокарт» для впровадження та забезпечення функціонування системи справляння плати за проїзд з використанням єдиного електронного квитка».

Із приватними перевізниками у Львові провадять активні переговори щодо впровадження системи електронного квитка. Про це 1 лютого заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Андрій Білоус.
А.Білоус зазначив: «Відповідальні підприємства, які мають велику частку власного транспорту, які зацікавлені у розвитку і подальшій праці на ринку перевезень у Львові, дуже реально підходять до цього. Є й такі, яких треба переконувати, відмовитися від праці з необлікованою готівкою є важко. Дискусія триває, і прогрес у ній є».
Заступник управління транспорту уточнив, що у договорах, які підписані з перевізниками наприкінці 2011 року, є «норма про те, що при зміні системи справляння плати за проїзд загалом у місті, перевізники зобов’язані переобладнати свої транспортні засоби для реалізації цієї системи».

Начальник управління інвестицій та зовнішньоекономічних відносин ЛМР Сергій Кіраль повідомив: «Комплект обладнання на один транспортний засіб у приватного перевізника коштувати не більше 2,5 тис. євро. Якщо перевізнику буде потрібно, то можна буде запропонувати розтермінування в оплаті на 1-1,5 роки через схему лізингу».
С.Кіраль додав, що загалом закупівлю і встановлення обладнання в транспортних засобах для обслуговування електронних квитків має, за проектом, здійснювати СП «Леокард», і повертати кошти на це від перевізників, отримуючи 15% від виручки з продажу квитків. «Всі видатки будуть вкладати у ці 15%», - уточнив він.

Зазначимо, перевізники Львова публічно висловлюють підтримку впровадженню системи електронного квитка.

Начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Жук заявляв, що введення електронного квитка не приведе до подорожчання проїзду у громадському транспорті Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Система електронного квитка коштуватиме Львову 3,9 млн грн

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014