Галичина.Інфо

В Україні не працюють сайти органів влади

В Україні не працюють сайти органів влади Cьогодні, 1 лютого, близько 18:00 розпочалася масована dDoS-атака на сайти оргпнів влади України, атака відбувається по усьому фронту UA-IX, відтак порятунок видається неможливим.

Усі атаки пов’язують із закриттям популярного файлообміннику ЕХ.UA. Прихильники файлообмінника провели акцію протесту під стінами МВС. Водночас в інтернеті почалися атаки на деякі інші сайти органів державної влади, зокрема на офіційний сайт Президента України. Сайти працюють із перебоями. Так офіційна інтернет-сторінка Президента деякий час працювала з перебоями, але після 18:00 (саме на цей час було заплановану основну атаку) сайт перестав працювати взагалі. Згодом, приблизно о 18:50 перестав працювати сайт Партії регіонів. Десь о 20:30 технічні проблеми виникли на сайті уряду, а о 21:30 – на сайті Верховної Ради. Нагадаємо, що сайт МВС України не працює вже добу. Також з’явилася інформація про можливий штурм сайту телеканалу "1+1" – за позов проти EX.UA. Тим часом, представники EX.UA звернулися до інтернет-користувачів із проханням не чинити протиправних дій і припинити хакерські атаки.

dDoS-атака (скор. від англ. Distributed Denial of Service) – атака на комп'ютерну систему з метою довести її до відмови, тобто до такого стану, що правомочні користувачі системи не можуть отримати доступ до ресурсів системи (серверів, сервісів), або цей доступ ускладнений. Відмова "ворожої" системи може бути як самоціллю (наприклад, зробити недоступним популярний сайт), так і одним із кроків до захоплення контролю над системою.


Редакція "Галичини.Інфо" засуджує дії української влади, проте не може рекомендувати своїм читачам долучитися до протиправних дій. Водночас, поважаючи право кожного на інформацію, вважаємо своїм обов'язком донести до загалу цю інформацію.
Отож, в соцмережах ширяться заклики долучитися до dDoS-атак на сайти Президента та органів влади. На деяких формах було розміщено інструкцію про те, як це слід робити.
Наприклад:
"...заходимо на loic.anonymvs.com і вводимо дані в форму, як то:
URL: president.gov.ua
Запитів в секунду: 500
Повідомлення: ЗА EX.UA!!!"


 • president.gov.ua (а також редирект з yanukovych.com.ua)
  офіційна інтернет-сторінка Президента України В.Ф.Януковича
 • rada.gov.ua (portal.rada.gov.ua)
  офіційний сайт Верховної Ради України
 • partyofregions.org.ua
  офіційний сайт "Партії регіонів"
 • sta.gov.ua
  офіційний сайт Державної податкової служби України (ДПСУ)
 • kmu.gov.ua
  офіційний сайт Кабінету Міністрів України (КМУ) - урядовий портал
 • mvs.gov.ua
  офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ (МВС) України
 • sbu.gov.ua
  офіційний сайт Служби безпеки України
 • 1plus1.ua
  офіційний сайт каналу "1+1"

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні не працюють сайти органів влади

топ

  Цей день в історії.
  5 липня:

  1919 - Є.Петрушевич на вимогу С.Петлюри звільнив з посади головнокомандувача Галицької армії генерала О.Грекова і призначив генерала М.Тарнавського, начальником штабу став полковник А.Шаманек.

  1941 - у Кракові німецькою поліцією заарештований і депортований до Берліна С.Бандера. Потім він утримувався під домашнім арештом.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014