Галичина.Інфо

Російський уряд іде шляхом Мубарака і Каддафі, - Саакашвілі

Російський уряд іде шляхом Мубарака і Каддафі, - Саакашвілі Падіння режиму в Сирії поставить перед владою Московії реальну загрозу народної революції. Про це президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в інтерв’ю The Foreign Affairs. За словами Саакашвілі, російський уряд йде шляхом скинутих режимів Хосні Мубарака та Муаммара Каддафі та стоїть перед небезпекою втратити владу. Він відзначив, що наразі Московія не тільки заперечує волю свого народу, пригнічуючи протести та реальну демократію, вона своїми діями веде опозицію до народної революції. Найкращим прикладом цього, за його словами, є підтримка Росією сирійського режиму.

«Сирія виступає як символ… Московія наразі вважає, що якщо Сирія впаде, то це стане останнім бастіоном перед Москвою. Це наблизить до Москви справжні проблеми. Це не допоможе Сирії в будь-якому разі, проте, це дуже зашкодить Московії», - вважає президент Грузії.

«На відміну від Заходу, який мислить поверхнево, і каже, що Путін повертається, середній клас Московії знає, що він ніколи не йшов», - зазначив Саакашвілі.

На думку Саакашвілі, політика «перезавантаження» між США та Росією триватиме недовго. За його словами, Московія показала реальну гнучкість у своєму прагнення потрапити до СОТ в 2011 році, але тепер, коли вона досягла мети, вона знову повернеться до протистояння. Одним із прикладів є постійне поширення Росією чуток про те, що США планують розмістити елементи ПРО в Грузії, що Саакашвілі заперечив. «Володимир Путін постійно про це говорить. Або він сильно помиляється, або він шукає привід говорити неприємні речі», - зазначив Саакашвілі.

Саакашвілі також порівняв реакції Московії та Туреччини на Арабську весну.

«Два радикально різних ставлення…З одного боку Московія відреагувала з обуренням та панікою на Арабську весну і намагалася зробити все можливе, щоб запобігти міжнародній підтримці демократичних рухів в будь-якому іншому місці. З іншого боку Туреччина заявляє про себе як про модель постреволюційної країни», - відмітив президент Грузії.

«З одного боку уряд Владіміра Путіна відчайдушно намагається стримати хід історії. З іншого боку уряд Реджепа Ердогана намагається схвалювати революції у світі. Два дуже різних прем’єр-міністри. Не випадково, що вплив Московії знижується, в той час як лідерство Туреччини в регіоні зростає з кожним днем», - відмітив Саакашвілі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Російський уряд іде шляхом Мубарака і Каддафі, - Саакашвілі

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014