Галичина.Інфо

Google платитиме користувачам за інформацію про відвідані сайти

Google платитиме користувачам за інформацію про відвідані сайти Інтернет-корпорація Google запропонує користувачам надавати інформацію про відвідані сайти за гроші. Подробиці програми, що отримала назву Screenwise, опубліковані на спеціально створеній сторінці пошукової системи. Згідно з програмою, користувач, який погодився на участь в дослідженні, повинен буде встановити на свій браузер Chrome спеціальне доповнення, що передає Google інформацію про те, які сайти відвідує він і що на них робить. Які конкретно дані будуть використані компанією, в корпорації не повідомляють. В обмін на інформацію учасники дослідження отримають подарункові коди для використання в інтернет-магазині Amazon. Ті, що встановили додаток, отримають $ 5, і ще по п'ять доларів вони будуть отримувати за кожні три місяці участі в програмі протягом року. Спонсором акції виступила дослідницька компанія Knowledge Networks.

Як повідомляється на сайті, в програмі можуть брати участь всі користувачі Google, яким вже виповнилося 13 років. Поки програма не була офіційно анонсована. На сторінці з описом Screenwise можна вказати свою адресу електронної пошти, на яку прийде сповіщення про початок реєстрації.

Нагадаємо, раніше Google повідомила про намір об'єднувати інформацію про користувачів на різних сайтах компанії, що може ускладнити збереження анонімності і вимагати більш серйозного захисту персональних даних. У відповідь на це корпорація Microsoft запропонувала свої продукти невдоволеним політикою інтернет-компанії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google платитиме користувачам за інформацію про відвідані сайти

топ

  Цей день в історії.
  21 листопада:

  1952 — Народився Франці́шек Яво́рський, дослідників і популяризаторів історії Львова і Галичини.

  1916 — Помер Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорської Імперії.

  1916 — Народився Геляс Ярослав, актор та режисер.

  1918 — У Львові встановлено польську владу. Уряд ЗУНР переїжджає до Тернополя, згодом до Станіслава.

  1919 — Був укладений «Договір між союзними державами і Польщею про Східну Галичину», який передбачав передачу на 25 років Галичини до складу Польщі з обов\'язковим забезпеченням їй автономного статусу.

  1920 — Армія УНР перейшла ріку Збруч на територію Польської держави, де була інтернована в таборах.

  1952 — Народився єпископ УГКЦ Микола Сімкайло.

  1968 — Народилася Тамара Горська, канадська актриса українського походження, тележурналістка, режисер.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014