Галичина.Інфо

Apple визнали найвпливовішим брендом у світі

Apple визнали найвпливовішим брендом у світі Американська корпорація Apple вперше очолила список 25 найвпливовіших світових брендів 2011 року, згідно з дослідженням Davis Brand Capital. Найбільший виробник мобільного та комп'ютерної техніки Apple раніше піднімався лише до сьомого місця рейтингу.

Експерти здивовані несподіваним падінням у рейтингу головного конкурента Apple - південнокорейської корпорації Samsung, що займає схожу з американським виробником нішу. Місце Samsung знизилося з 8-го у 2010 році до 23-го в минулому.

Водночас знизила вплив IBM, вона займає тепер другу сходинку рейтингу, хоча перебувала в лідерах у 2010 і 2009 році. Корпорації Microsoft, як і у 2010 році, дісталося третє місце. За трійкою найвпливовіших брендів йде Google, Hewlett-Packard та General Electric. Завершують десятку світових торгових марок Procter&Gamble, Intel, Coca-Cola та Cisco Systems.

Тим часом Apple практично за весь час існування лідирувала в якості бренду у галузі видавничого бізнесу, дизайну, урядових та освітніх організацій.

Нагадаємо, що раніше Brand Finance опублікувало рейтинг найдорожчих брендів світу 2011 року, перший рядок у якому зайняв Google.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple визнали найвпливовішим брендом у світі

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014