Галичина.Інфо

Найбільший в світі сервіс знижок розчарував першими після IPO результатами

Найбільший в світі сервіс знижок розчарував першими після IPO результатами Папери найбільшого в світі сервісу знижок, Groupon Inc, упали до кінця сесії в США після опублікування перших квартальних показників інтернет-компанії. Компанія, що спеціалізується на інформації для роздрібних покупців і знижкових сервісах, несподівано повідомила про збиток в четвертому кварталі 2011 року через великі податкові виплати, які переважно, швидше за все, були поодинокими.

Reuters зазначає, що аналітиків більшою мірою стурбували ознаки уповільнення зростання бізнесу Groupon, особливо на північноамериканському ринку. Також фірма не розкрила деякі показники, повідомляється в минулому році перед первинним розміщенням акцій. "Не було великого числа подробиць, які Groupon повідомляв раніше. Це могло розчарувати. Нестача інформації завжди погана", - зазначив аналітик Raymond James Аарон Кесслер.

У звітах компанії йдеться, що чистий збиток компанії склав $42,7 млн або 8 центів на акцію, порівняно з $ 378,6 мільйона або $ 1,08 на акцію роком раніше. Виручка піднялася на 194% до $506,5 млн. Аналітики ж прогнозували, що Groupon отримає прибуток 3 відсотки на акцію. Акції фірми впали на 15%. У листопаді 2011 року Groupon провела одне з найбільших IPO в інтернет-секторі, отримавши капіталізацію більш ніж у $ 10 млрд.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Найбільший в світі сервіс знижок розчарував першими після IPO результатами

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014