Галичина.Інфо

Вчені викрили акулу в канібалізмі

Вчені викрили акулу в канібалізмі Вчені вперше сфотографували акулу бородатого воббегонга (Eucrossorhinus dasypogon) в процесі пожирання іншої акули. Стаття вчених з докладним описом відкриття з'явилась у виданні Coral Reefs. Воббегонги зазвичай лежать на дні в очікуванні здобичі, а зовнішній вигляд цих риб служить їм прекрасним маскуванням. На фото видно, як E. dasypogon заковтує котячу акулу Chiloscyllium punctatum. Фото було зроблене під час експедиції на Великий бар'єрний риф.

За словами вчених, раніше вже було відомо, що воббегонги їдять інших акул, та ця інформація була отримана після аналізу вмісту шлунка риб. Тепер, однак, вченим вдалося зареєструвати факт "канібалізму" напряму.

У грудні 2011 року в Proceedings of the Royal Society B з'явилася стаття, автори якої прояснили механіку плавання акул. Так, виявилося, що особливий м'яз, що змінює жорсткість хвоста акули, призводить до утворення так званих подвійних вихорів.

Раніше вчені з'ясували, що глобальні зміни клімату змушують білих ведмедів у північних широтах ставати канібалами і їсти собі подібних.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вчені викрили акулу в канібалізмі

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014