Галичина.Інфо

Кількість користувачів LinkedIn перевищила 150 мільйонів

Кількість користувачів LinkedIn перевищила 150 мільйонів Кількість користувачів соціальної мережі для ділового спілкування LinkedIn перевищила 150 мільйонів, повідомила компанія в ході оголошення квартального фінансового звіту.

З листопада 2011 року аудиторія соцмережі зросла на 20 мільйонів осіб. Незважаючи на гостру конкуренцію – насамперед, з боку Google+ та лідера ринку Facebook - LinkedIn змогла знайти свою нішу на ринку соціальних інтернет-ресурсів.

Аудиторія Facebook, за останніми даними, перевищує 850 мільйонів чоловік, а кількість користувачів Google+ наближається до 100 мільйонів.

За результатами четвертого кварталу соцмережа повідомила про зростання чистого прибутку на 30% до 6,9 мільйона доларів і виторгу більш ніж на 100% до 167,7 мільйона доларів порівняно з аналогічним періодом роком раніше.

За минулий квартал LinkedIn завершила реорганізацію свого департаменту з розробки ПЗ, метою якої було створити базу для інновацій в 2012 році.

Крім того, соцмережа відкрила три нових офіси за межами США – в Японії, Індії і Бразилії – а також додала можливість перевести інтерфейс ще на п'ять мов, включаючи японську, шведську, індонезійську, малайську та корейську.

Компанія LinkedIn провела первинне публічне розміщення своїх акцій на нью-йоркській фондовій біржі в травні 2011 року. Відтоді її акції жодного разу не падали до ціни розміщення.

На закритті торгів нью-йоркської фондової біржі в четвер акції компанії коштували 76,4 долара за цінний папір, однак на фоні фінзвіту вони зросли на електронних торгах на 7%.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування на LinkedIn зареєстровані лише 5% українців.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кількість користувачів LinkedIn перевищила 150 мільйонів

топ

  Цей день в історії.
  18 листопада:

  1847 — народився Володимир Навроцький, Галицький вчений-економіст, статистик i публіцист.

  1859 — народився Кость Левицький, Галицький правознавець, історик, письменник, перекладач, голова Державного секретаріату ЗУНР, засновник і голова Національної Ради у Львові.

  1885 — помер Євген Желехівський, Галицький лексикограф, фольклорист, громадський діяч, творець правопису «желехівки».

  1886 — народилася Софія Альбіновська-Мінкевич, Галицька художниця, майстриня малярства та графіки.

  1935 — розпочався Варшавський процес над групою членів ОУН.

  1969 — помер Степан Ванчицький, Лемківський суспільний діяч, журналіст.

  2005 — Сенат США скасував обмежувальну зовнішньоторгівельну поправку Джексона-Вейніка для України.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014