Галичина.Інфо

Сьогодні у Львові поети пригощають шоколадом і віршами про кохання

Сьогодні у Львові поети пригощають шоколадом і віршами про кохання Сьогодні у «Львівської майстерні шоколаду», що на Сербській, відбудеться презентація книги віршів сучасних поетів «Шоколадні вірші про кохання» Видавництва старого лева. Презентація розпочинається об 11.00.

Відвідувачам презентації запропонують горнятко гарячого шоколаду, присмаченого спеціями вишуканої поезії. Не дивуйтеся, якщо шоколад вам наливатиме хтось із відомих поетів. Презентуватимуть книгу головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка, голова ради директорів компанії «!Fest» Андрій Худо, письменниці Маріанна Кіяновська та Катерина Оніщук, художниця Надія Каламєєць.

«Шоколадні вірші про кохання» – талісман для закоханих, недаремно збірка виходить напередодні Дня Святого Валентина. До неї увійшли вірші поетів кількох поколінь – поруч із текстами Віктора Неборака і Тараса Федюка вірші Маріанни Кіяновської , Галини Крук, Мар’яни Савки, Дмитра Лазуткіна і молодших – Романа Рудюка, Ірини Шувалової та зовсім молодих – Марусі Весни, Соломії Савки. Загалом – 17 авторів.

„Водночас ви зможете побачити картини молодої київської художниці Надії Каламєєць, які стали візуальним продовженням шоколадних віршів у цій книзі”, - розповіли організатори.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Сьогодні у Львові поети пригощають шоколадом і віршами про кохання

топ

  Цей день в історії.
  20 вересня:

  1916 - Митрополита А. Шептицького переведено з Курська у Суздаль у Спасо-Євфім’євський монастир.

  1921 - В канадській газеті „Робітник” від 15 вересня надруковано відозву за підписом Л. Цегельського як представника уряду ЗУНР до українців родом з Галичини та Буковини із закликом збору грошей на Першу народну позичку. Позичка, що визначалася в розмірі 1 млн. дол., призначалася на міжнародну акцію уряду ЗУНР: підтримку української армії в Чехословаччині та прискорення вирішення питання про Східну Галичину. 8% позички мали бути поверненою урядом впродовж 10 років.

  1921 - У Станіславі засновано філіал Музичного товариства ім. М. Леонтовича. Філіалом відкрито Вищий музичний інститут.

  1998 - На Івано-Франківщині відбулися урочистості "Гомін віків", присвячені 1100-річчю Галича. Відкрито відреставровану центральну історичну частину міста, дзвіницю та пам\'ятник князю Данилу Галицькому.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014