Галичина.Інфо

Apple уніфікує свої ноутбуки до кінця 2012 року

Apple уніфікує свої ноутбуки до кінця 2012 року Компанія Apple протягом поточного року уніфікує свій асортимент ноутбуків, залишивши єдиний варіант дизайну, який вже використовується в компактних ноутбуках серії MacBook Air. Про це повідомив сайт AppleInsider з посиланням на інформовані джерела.

Зараз Apple розвиває дві лінійки ноутбуків. Перша, MacBook Pro, призначена для користувачів, яким потрібний потужний комп'ютер з великим дисплеєм, приводом для компакт-дисків і містким вінчестером. Друга, MacBook Air, включає компактні та легкі пристрої з екраном діагоналлю 11 або 13 дюймів. Ці комп'ютери поступаються за потужністю MacBook Pro і позбавлені оптичного приводу, але навіть у базовій комплектації оснащуються швидкими твердотільними накопичувачами на базі флеш-пам'яті.

Неофіційна інформація про підготовку 15-дюймової моделі MacBook Air з'являлася вже неодноразово. Проте за даними AppleInsider, цей комп'ютер не просто доповнить асортимент комп'ютерів Apple, а повністю витіснить ноутбук MacBook Pro з дисплеєм аналогічної діагоналі.

Згодом те ж саме відбудеться і з 17-дюймовою моделлю MacBook Pro - її місце посяде тонший аналог, позбавлений оптичного приводу і оснащений флеш-пам'яттю замість звичайного жорсткого диска.

Apple планомірно відмовляється від оптичних приводів: зараз у продуктовій лінійці компанії вже два комп'ютери - ноутбук MacBook Air і компактний десктоп Mac mini - позбавлені цього компонента. Згідно з позицією компанії, для розповсюдження програмного забезпечення і контенту інтернет-сервіси підходять краще, ніж фізичні носії. На початку 2011 року компанія запустила інтернет-магазин додатків Mac App Store, який використовує ту ж модель, що й магазин мобільних додатків App Store. Через півроку після запуску Mac App Store сервіс став у США найпопулярнішим каналом розповсюдження програм для комп'ютерів Mac.

Раніше повідомлялося, що у 2012 році компанія Apple може перейти на єдину об'єднану платформу всіх своїх операційних систем Мас OS X і iOS, які використовуються на комп'ютерах компанії і мобільних пристроях iPhone і iPad.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple уніфікує свої ноутбуки до кінця 2012 року

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014