Галичина.Інфо

iPhone та iPad перевершили комп'ютери Mac за обсягом інтернет-трафіку в США

iPhone та iPad перевершили комп'ютери Mac за обсягом інтернет-трафіку в США Користувачі смартфонів iPhone і планшетів iPad в лютому генерували більше інтернет-трафіку до американських сайтів, ніж власники комп'ютерів виробництва Apple під управлінням операційної системи Mac OS X. Про це свідчать дані маркетингової компанії Chitika. Статистика компанії охоплює період з серпня 2011-го року до початку лютого 2012-го. У лютому інтернет-трафік, що генерується мобільними пристроями Apple, вперше перевищив аналогічний показник персональних комп'ютерів, вироблених компанією. У загальному обсязі інтернет-трафіку на iPhone та iPad на початку лютого припадало 8,15%, тоді як на частку комп'ютерів Mac - 7,96%.

Цей тренд підтверджують і продажі пристроїв Apple. В четвертому календарному кварталі 2011 року компанія реалізувала сумарно понад 52 мільйонів iPhone та iPad - у десять разів більше, ніж продала за звітний період комп'ютерів Mac.

Тим не менш, авторитетний сайт Ars Technica застерігає, що викладки Chitika можуть не відображати ситуацію у всьому інтернеті. Компанія реєструє мережеву активність приблизно на 100 тисячах сайтів - це небагато в масштабах інтернету.

Як іще один аргумент автори видання наводять статистику відвідування власного сайту за січень, згідно з якою Mac OS X демонструвала чотириразову перевагу в порівнянні з мобільною платформою iOS, на базі якої працюють iPhone і iPad.

Рекомендовано до перегляду:

» » » iPhone та iPad перевершили комп'ютери Mac за обсягом інтернет-трафіку в США

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014