Галичина.Інфо

Вчені розробляють бездротову систему живлення електроприладів

Вчені розробляють бездротову систему живлення електроприладів Дослідники з Університету Бедфордширу кажуть, що їхня технологія живлення електричних приладів може витіснити з ужитку звичні батарейки. Дослідники з Університету Бедфордширу розробили нову технологію живлення струмом електричних приладів. Система професора Бена Аллена з Центру бездротових досліджень використовує як джерело енергії радіохвилі. Команда винахідників каже, що це перша система в світі, яка згодом зможе витіснити з ужитку звичні батарейки. Університет уже подав документи для отримання патенту, щоб забезпечити собі ексклюзивні права на технологію.

Професор Аллен та його команда, до якої ввійшли Девід Жазані і Тагіма Ажмал, створили систему, що використовує хвилі середніх частот, аби замінити батарейки у маленьких побутових приладах на зразок годинників чи дистанційних пультів.

Нова технологія, розроблена в рамках університетського дослідження зі "збору енергії", використовує "зайву" енергію радіохвиль.

Професор Аллен каже, що оскільки радіохвилі мають енергію – як і хвилі світла, звуку чи повітря – то їх теоретично можна використовувати як джерела енергії.

"Дослідження в сфері збору енергії, яка лише починає розвиватися, допоможуть зменшити нашу залежність від звичних батарейок", – каже він.

Професор Аллен розповів, що команда розробляла нову технологію у вільний від основної роботи час.

"Нашим наступним кроком буде намагання зібрати певну вагому суму, щоб мати змогу просунути цю роботу далі, створити робочий прототип і, можливо, домовитися з потрібними людьми і належним чином зробити з цього повноцінний продукт", – каже він.

"Збір енергії займатиме по-справжньому вагоме місце в нашому майбутньому, тому що в цій країні ми щороку викидаємо на звалища близько 20-30 тисяч тонн батарейок, а це означає, що отруйні хімікати потрапляють в ґрунт", – твердить професор.

За його словами, розвиток винаходу може, крім того, виявитися "комерційно успішним".

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вчені розробляють бездротову систему живлення електроприладів

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014