Галичина.Інфо

Першу європейську легку ракету запустили в космос

Першу європейську легку ракету запустили в космос Новітня європейська розробка, ракета-носій Vega легкого класу, з науковими супутниками вперше стартувала з космодрому Куру у Французькій Гвіані. Як повідомили у представництві Європейського космічного агентства (ЄКА) у РФ, перший запуск Vеga відбувся у розрахунковий час із нового стартового майданчика.

Тепер у розпорядженні Європейського космічного агентства є вся лінійка ракет: важкий Ariane-5 може виводити на орбіти супутники вагою від 6,8 до 18,5 тонни, російський Союз-СТ середнього класу - від 2,8 до 4,2 тонни, легка Vеga - супутники масою 1,5 тонни.

Перша Vеga виводить на орбіту італійські наукові супутники LARES (Laser Relativity Satellite) і ALMASat-1, а також сім мікросупутників у рамках програми CubeSat, створених європейськими університетами.

Відділення супутника LARES від ракети намічено через 55 хвилин після запуску. Космічні апарати ALMASat-1таі сім мікросупутників CubeSat повинні відокремитися через 15 хвилин після виведення на орбіту апарату LARES.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Першу європейську легку ракету запустили в космос

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014