Галичина.Інфо

Вчені виявили давньокитайські ліки, здатні сповільнювати старіння

Вчені виявили давньокитайські ліки, здатні сповільнювати старіння Американські дослідники з'ясували біохімічний механізм дії рослинного екстракту, що здавна застосовувався в традиційній китайській медицині для лікування малярії, повідомляє EurekAlert!. Цей механізм свідчить про те, що активний інгредієнт екстракту може запобігати аутоімунним захворюванням і уповільнювати старіння.

Співробітники Гарвардського університету досліджували рослинний екстракт, відомий у китайській медицині як Чаншань (Chang Shan), сировиною для якого служить один з видів гортензії, що росте в Тибеті і Непалі - Dichroa febrifuga (блакитна вічнозелена гортензія).

З'ясувалося, що активний компонент екстракту - галофугінон - активує каскад біохімічних реакцій, відомий як AAR (amino acid response, амінокислотна відповідь).

Виявлений біохімічний механізм дії галофугінона вказує на те, що він може виявитися ефективним засобом профілактики та лікування аутоімунних захворювань. При цьому пригнічення імунітету в цілому речовина не викликає.

Керівники дослідження Малколм Вітмен (Malcolm Whitman) і Трейсі Келлер (Tracy Keller) також зазначили, що, як відомо, помірне голодування може продовжувати життя. Оскільки галофугінон активує той же універсальний клітинний механізм, що й голодування, не виключена його можливість уповільнювати процеси старіння.

Звіт про дослідження опублікований у журналі Nature Chemical Biology.

Раніше американські біологи з'ясували, що стареча забудькуватість у приматів і людей є оборотною і може бути вилікувана за допомогою препаратів, що блокують "загасання сигналу" в нервових ланцюгах, відповідальних за роботу короткочасної пам'яті.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вчені виявили давньокитайські ліки, здатні сповільнювати старіння

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014