Галичина.Інфо

На Прикарпатті умільці просвердлили отвір у магістральному газопроводі

На Прикарпатті умільці просвердлили отвір у магістральному газопроводі Міністерство з питань надзвичайних ситуацій повідомляє, що причиною пошкодження магістрального газопроводу Союз в Івано-Франківській області стало втручання сторонніх осіб. "Причина пошкодження газопроводу - втручання сторонніх осіб (просвердлено отвір діаметром 27 мм)", - повідомляє управління МНС в Івано-Франківській області.

Як повідомляється, вчора о 22:15 працівники Управління магістральних газопроводів Прикарпаттрансгаз завершили ремонтні роботи з ліквідації пошкодження газопроводу шляхом приварювання муфти. За даними МНС, заповнення відключеної ділянки газопроводу і відновлення транспортування газу заплановано з 8:00 вівторка.

Нагадаємо, в неділю, 12 лютого, о 6:45 поблизу села Березівка ​​Тисменицького району на магістральному газопроводі Союз діаметром 1400 мм на ділянці наземного переходу біля річки Бистриця Надвірнянська було виявлено пошкодження діаметром 27 мм. Для його ліквідації було залучено аварійні бригади у складі 40 осіб і 10 одиниць техніки. Газопостачання населення не припинялося. Проведено заходи з переключення поставки газу на експорт до Європи резервною гілкою.
» » » На Прикарпатті умільці просвердлили отвір у магістральному газопроводі

топ

  Цей день в історії.
  4 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014