Галичина.Інфо

США і ЄС схвалили злиття Google і Motorola

США і ЄС схвалили злиття Google і Motorola Антимонопольні регулятори США і ЄС дали згоду на купівлю корпорацією Google компанії Motorola Mobility, що спеціалізується на виробництві мобільних телефонів і аксесуарів. Про це повідомляє Agence France-Presse. Угода в розмірі 12,5 мільярда доларів дозволить американському інтернет-гіганту отримати контроль над 25 тисячами патентів і патентних заявок, які входять в портфоліо Motorola Mobility.

Google є розробником операційної системи Android, проте антимонопольні органи визнали, що компанія навряд чи заборонить користуватися нею конкурентам Motorola Mobility, якими є, наприклад, Samsung і HTC.

При цьому угода Google з Motorola Mobility дозволить американській компанії більш успішно боротися з конкурентами в патентних війнах.

У Google неодноразово зазначали, що виходу компанії на ринок мобільних пристроїв протистоять різні компанії, зокрема, Microsoft і Apple. Юристи Google вказували, що конкуренти намагаються викрити компанію в порушенні патентів, а також змусити виробників пристроїв на Android виплачувати відрахування патентодержателям.

Motorola Mobility, в свою чергу, успішно протистоїть в судах таким компаніям, як Apple, протистояння з якою почалося ще в 2010 році.

У Google очікують, що найближчим часом угода з Motorola Mobility отримає схвалення з боку ще низки країн, після чого вона буде остаточно оформлена. Раніше згоду на угоду вже дали, зокрема, антимонопольні органи Туреччини та Московії.

Google домовився про купівлю Motorola Mobility, що займається випуском мобільних телефонів і смартфонів, в серпні 2011 року. Аналітики зазначали, що Google до угоди з Motorola Mobility ніколи не витрачав стільки грошей на одну купівлю.

Рекомендовано до перегляду:

» » » США і ЄС схвалили злиття Google і Motorola

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014