Галичина.Інфо

Твори Пінзеля повезуть до Лувру

Твори Пінзеля повезуть до Лувру Експозиція творів видатного українського скульптора 18-го століття Іоана Георга Пінзеля буде представлена в Луврі. Деталі цього проекту обговорили 13 лютого міністр культури України Михайло Кулиняк та Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Аленом Ремі. Обидві сторони підкреслили необхідність активізації культурного діалогу між двома країнами та висловили сподівання в успішній реалізації спільних культурних проектів, які станом на сьогодні вже перебувають в роботі.

Крім того, в межах українсько-французької співпраці, у Львові, Києві та Донецьку представлять твори видатних французьких художників, роботи яких експонують в музеї міста Лілль. Проект розпочнеться в Києві 17 травня та завершиться 8 червня.

До Франції з України повезуть 20 творів Пінзеля. З музеїв Львова, Тернополя й Івано-Франківська. Роботи експонуватимуть з 21 листопада 2012 року до 25 лютого 2013 року.

Нагадаємо, роботи видатного скульптора Іоана Георга Пінзеля мали повезти на виставку у паризький Лувр у вересні минулого року. Весною 2009 року делегація із Лувру, яка відвідала Львівщину, Тернопільщину, Прикарпаття, оглянула роботи Іоана Георга Пінзеля і обрала с кульптури для виставки, яку мали експонувати у Луврі восени 2011 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Твори Пінзеля повезуть до Лувру

топ

  Цей день в історії.
  5 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014