Галичина.Інфо

На Мадагаскарі знайшли найменшого хамелеона

На Мадагаскарі знайшли найменшого хамелеона На Мадагаскарі вчені знайшли новий вид хамелеона Brookesia micra. Довжина тіла у самців ящірки становить всього 16 міліметрів.

Brookesia відомі як рід дрібних хамелеонів, що мешкають тільки в районі північного Мадагаскару. Колись вважалося, що одним із найменших хамелеонів цього роду є вид Brookesia minima. Довжина тіла самців цього виду досягає 2,8 сантиметрів.

Під час польових робіт у тропічних лісах дослідникам вдалося виявити чотири нових види ящірок Brookesia. Більшість хамелеонів схожі між собою, тому для пошуків відмінностей і виділення нових видів учені використовують генетичний аналіз.

Найбільш крихітний представник зі знайдених, Brookesia micra, мешкає виключно на маленькому острові Nosy Hara. Вчені зазначають, що подібні розміри є загальними для популяції острова. Це викликано обмеженням поживних ресурсів і необхідністю швидкого розмноження в умовах відносної безпеки.

Дослідники вважають, що хамелеони Brookesia micra — унікальний випадок острівної карликовості.

Повідомлялося, що в жолобі Кермадек у південно-західній частині Тихого океану вчені з університету Абердіна (University of Aberdeen) і Національного інституту водних та атмосферних досліджень Нової Зеландії (NIWA) виловили сім надгігантських істот, схожих на креветок.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Мадагаскарі знайшли найменшого хамелеона

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014