Галичина.Інфо

У Львові відкрили Почесне консульство Франції

У Львові відкрили Почесне консульство Франції Посол Франції в Україні Ален Ремі під час візиту до Львова 16 лютого представив Почесного консула Франції у м. Львові Данила Ярему. При цьому Ален Ремі наголосив, що саме у Львові відкривається перше в Україні Почесне консульство Франції. Почесним консулом Франції Данила Ярему призначено 26 грудня 2011 року. Його округ охоплює Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську та Тернопільську області.

Зазначимо, що у 1990 році Данило Ярема створив і очолив Спільне українсько-чехословацьке підприємство «Інтеркоопрекс», яке у 1994 році стало засновником ТзОВ «Ільта Львів» - дилера компанії «Автомобілі ПЕЖО» в Західноукраїнському регіоні. До сьогодні Данило Ярема є генеральним директором цього підприємства.
На запитання, чи не заважатиме роботі Почесного консула те, що Данило Ярема не володіє французькою мовою, Ален Ремі відповів: «Відтоді, як ми з ним познайомилися, я кажу йому: чому ви ще досі не говорите французькою? Кожного разу він мені відповідає: чи ви хочете, щоб я продав більше автомобілів «Пежо», чи я маю витрачати час на те, щоб вивчити французьку? Коли я чую таку відповідь, мені дуже ніяково».
Своєю чергою Данило Ярема заявив: «Так в житті склалося, що я – англомовний, але почав працювати з французькими брендами. Зараз мушу вам сказати, я почервонів, як учень, бо ходжу в «Альянс Франсез», вчуся; ще рівень моїх знань не дозволяє мені так спілкуватися, але я думаю, що вже у наступні візити я буду в тому напрямку прогресувати».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрили Почесне консульство Франції

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014