Галичина.Інфо

Мер Ріо-де-Жанейро вручив ключі від міста господареві карнавалу

Мер Ріо-де-Жанейро вручив ключі від міста господареві карнавалу У Ріо-де-Жанейро офіційно оголошено про відкриття легендарного карнавалу. Наступні п'ять днів жителі та гості міста спостерігатимуть за святковим змаганням шкіл самби.

Мер Едуарду Паес у присутності сотень жителів Ріо, туристів та преси вручив ключі від міста фольклорному господарю свята - гладкому Королю Момо.

Першими на Карнавалі у Ріо-де-Жанейро у п'ятницю виступлять дитячі школи самби, а починаючи з суботи уже все місто буде жити у святковому ритмі.

Рух транспорту в районі знаменитого Самбодрому, де пройдуть змагання, обмежений. Проспект із трибунами, де під час Карнавалу проходять змагання шкіл самби, був побудований у 1984 році, але до 2012 року був повністю реконструйований і приведений у відповідність з оригінальним проектом Оскара Німейєра.

У місті чергують посилені наряди поліції. Командування мобілізувало для патрулювання вулиць 12 тисяч чоловік особового складу.

Незадовго до самої грандіозної події у бразильському календарі вона ледь не опинилася під загрозою зриву через трагедію у Ріо, коли внаслідок обвалення багатоповерхівок загинули три людини, а також масштабні зіткнення між поліцейськими, що бастували, та військовими.

Ситуацію вдалося залагодити, і зараз, за ​​даними Асоціації готельного бізнесу Ріо-де-Жанейро (ABIH-RJ), готелі вже заповнені на 95%.

Самбадром-2011. В Бразилії проходить легендарний карнавал Кульмінацією свята стануть змагання 12 шкіл самби так званої спеціальної групи - своєрідної вищої ліги Карнавалу, які пройдуть на Самбодромі на очах у 75 тисяч глядачів у неділю і понеділок.
Офіційно Карнавал завершиться у "попелясту середу", 22 лютого, - день скорботи і покаяння, коли у католиків починається Великий пост.

Проте за традицією школи самби, які зайняли перші шість місць на змаганнях, знову вийдуть на Самбодром у суботу, 25 лютого, у святковому Параді переможців.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мер Ріо-де-Жанейро вручив ключі від міста господареві карнавалу

топ

  Цей день в історії.
  1 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014