Галичина.Інфо

Золотого ведмедя "Берлінале" отримали брати Тавіані

Золотого ведмедя "Берлінале" отримали брати Тавіані Головний приз 62-го міжнародного кінофестивалю "Берлінале" - Золотого ведмедя — отримав італійський фільм «Цезар має померти» братів Тавіані. Це — розповідь про ув'язнених, які ставлять у в'язниці трагедію Вільяма Шекспіра «Юлій Цезар». Церемонія нагородження пройшла в суботу, 18 лютого, в кіноконцертному залі «Палац Берлінале» на Потсдамер Платц у центрі німецької столиці. На заході були присутні 1,6 тис гостей. Берлінський фестиваль вважається одним з найпрестижніших у світі.

Срібних ведмедів за кращу акторську гру отримали Мікель Бо Фолгсгаард за роботу у фільмі «Королівська афера» (En kongelig affaere) данського режисера Ніколая Арселя, а також юна Рейчел Мванза, що зіграла в канадській стрічці «Відьма війни» (Rebelle або War witch) Кіма Нгуєна. При врученні нагород обидвоє були небагатослівними і лише змогли сказати слова подяки тим, «завдяки кому вони стоять на цій сцені».

Призом за кращу режисуру журі нагородило німця Крістіана Петцольда, який зняв фільм «Барбара» з Ніною Хосс у головній ролі. Цей фільм розповідає про дівчину, яка за часів НДР була заслана зі Східного Берліна в маленьке місто, де їй під наглядом спецслужб доводиться працювати у відділі педіатричної хірургії місцевого госпіталю. А тим часом у ФРН Барбару чекає коханий чоловік і готує план її втечі на Захід.

Срібним ведмедем за кращий сценарій було відзначено знову «Королівську аферу», а саме Расмус Хаістерберг і Ніколая Арселя. Таким чином данський кінематограф відвіз з німецької столиці дві нагороди. Відзначена була і китайська стрічка «Біла оленяча рівнина» (Bai lu yuan) Вана Куаньяна — приз за вагомий внесок в області операторського мистецтва отримала німкеня Лутц Райтенмайер. Гран-прі журі їде в Угорщину. Цієї нагороди удостоївся фільм «Всього лише вітер» (Csak a szel) Бенедека Флігауфа.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Золотого ведмедя "Берлінале" отримали брати Тавіані

топ

  Цей день в історії.
  9 серпня:

  1842 — демаркація кордону між Канадою і США, Договір Вебстера — Ашбертона.

  1848 — на Буковині скасовано кріпацтво.

  1932 — помер Джон Чарлз Філдс, канадський математик, засновник математичної премії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014