Галичина.Інфо

До Львова з’їдуться винороби з Угорщини

До Львова з’їдуться винороби з Угорщини З 26 квітня до 6 травня у Львові в Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького відбудеться перший в Україні фестиваль «Дні культури та виноробства Угорщини». Захід організований за підтримки Посольства Угорщини в Україні. По це повідомили у Львівській міській раді.

Організатори заходу обіцяють, що впродовж 10 днів фестивалю кожен гість заходу зможе відчути себе «справжнім угорцем», покуштувати традиційного угорського гуляшу, станцювати чардаш, а також під добру музику посмакувати справжнім всесвітньовідомим вином з Токаю, яке ще у XIXстолітті великий Ґете назвав королем вин та вином королів.

«Львів стане першим містом, де відбудеться цей фестиваль. Планується, що участь у фестивалі візьмуть близько півсотні виноробів та кулінарів з Угорщини і 30 угорських та українських творчих колективів, які представлятимуть не лише традиційну культуру, а й сучасні її напрямки», - сказала спеціаліст відділу маркетингу і культурних індустрій управління культури Анастасія Рибицька.

Також організатори повідомляють, що окрім Львова мають намір провести схожі фестивалі й в інших містах України, а саме: в Києві, Хмельницьку, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві та Одесі.

Фестиваль планується як щорічна подія, яка окрім туристичної та культурної привабливості, сприятиме розвитку економіки міста, залученню угорських інвестицій, а також зміцненню україно-угорських відносин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова з’їдуться винороби з Угорщини

топ

  Цей день в історії.
  22 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014