Галичина.Інфо

Офіційну львівську фан-зону до Євро-2012 відкриють 7 червня

Офіційну львівську фан-зону до Євро-2012 відкриють 7 червня 7 червня у Львові відкриють офіційну фан-зону – спільний проект УЄФА і приймаючого міста Євро-2012, що є новою практикою для України в організації масових заходів. Фан-зона Львова, яку розташують на проспекті Свободи, має вмістити до 30 тисяч уболівальників. Монтувати територію для вболівання розпочнуть на початку травня.

«За технічними характеристиками львівська фан-зона розташована у найкращому місці. Це центральна площа, де відбуваються головні події у місті, дуже популярному серед львів’ян. На території встановлять два великі екрани для перегляду матчів чемпіонату, а також сцену для розважальної програми. Крім того, тут буде ресторан, крамниця офіційного дистриб’ютора спортивних товарів, торгівельні намети й санітарна зона. Ми розраховуємо на те, що прийде якраз велика кількість мешканців Львова, приїде багато людей із сусідніх областей. За прогнозами до Львова приїде велика кількість вболівальників із країн-сусідів (від 20 тисяч фанів)», - розповів директор департаменту «ЄВРО-2012» Олег Засадний.

Відкриття території вболівання заплановане перед початком чемпіонату – 7 червня.

Олег Засадний зазначив, що в цей день буде концерт і святковий феєрверк, щоб налаштувати людей на старт Євро-2012 і «освятити» фан-зону.

«А вже 8 червня ми запросимо людей на відкриття і перший матч, який пройде у Варшаві», - додав він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Офіційну львівську фан-зону до Євро-2012 відкриють 7 червня

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014