Галичина.Інфо

Для ОСББ Львова розробили механізм кредитування

Для ОСББ Львова розробили механізм кредитування Для ОСББ Львова та України буде вперше розроблено механізм кредитування, що стане новим інструментом фінансування модернізації житлового фонду. Із цією метою сьогодні у Львові підписано Договір співробітництва між Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та «Кредобанком». Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Це дуже інноваційна подія в житті України, оскільки вперше банк готовий підтримати розвиток у сфері ОСББ. Сьогодні – день початку чогось нового для Львова. Приємно, що є дуже важливі партнери у впровадженні цього проекту – влада міста Львова, з якому ми працюємо не лише у сфері енергоефективності, а й у сфері муніципального самоврядування, у сфері екології, а також представники Міжнародної фінансової корпорації та провідного банку. Для того, щоб втілювати життя у сфері енергоефективності, потрібно, аби працювали три важливі сторони – приватний сектор, тобто, приватний бізнес, мешканці міста Львова та влада міста. Не випадково, що церемонія підписання сьогодні відбувається у Львові, адже Львів у цій сфері є одним з найпрогресивніших міст, яке дуже відповідально ставиться до покращення життя мешканців», – зазначив директор Швейцарського бюро співробітництва Гуідо Бельтрані.

«Для голів ОСББ найважливіше питання – де взяти кошти на ремонти будинків. Нам не вистарчає грошей відремонтувати усе. Коли нам буде надана можливість взяти кредит під невеликі відсотки, щоб ми, не піднімаючи тарифів для мешканців, могли повернути ці кошти, будемо робити капітальні ремонти будинків. Зі сьогоднішньою угодою, думаю, нам це вдасться. Зараз, аби провести поточний ремонт, ми змушені відкладати кошти у розмірі 0,5 грн з кожного квадратного метра щомісяця. Оскільки будинки старі, доводиться передавати кошти з одного будинку на інший, аби провести аварійні роботи», - зазначила голова Асоціації ОСББ «Оберіг» Стефанія Климко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Для ОСББ Львова розробили механізм кредитування

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014