Галичина.Інфо

До Львова з’їдеться 1600 пластунів з усієї України

До Львова з’їдеться 1600 пластунів з усієї України 25 і 26 лютого у центрі творчості «Погулянка» відбуватиметься ювілейний пластовий фестиваль «День Пластуна 2012: на всі 100». Фестиваль пластової творчості «День пластуна» – це мистецькі змагання між пластунами віком 12-18 років. Мета фестивалю –дати кожній дитині можливість спробувати творити власними силами – у виставі, фотографії, відео чи іншим способом. Двадцятий ювілейний фестиваль присвячено 100-літтю від створення найчисельнішої молодіжної організації України «Пласт», поінформували у Станиці Львів НСОУ Пласт.

Цього року учасники покажуть свої таланти у «Театральному конкурсі», під час якого демонструватимуть власні вистави про життєрадісність, фантазію та дружбу. Близько 25 сольних та командних виступів очікується під час «Конкурсу акустичної пісні».

Окрім того, відбудеться фотографічний соціальний експеримент. Кілька сотень світлин покажуть, як сучасні пластуни виглядали кілька років тому і, відповідно, як змінилися за час свого пластування. А також за системою «брейн-рингу» понад 50 команд дасть відповіді на більш ніж тисячу запитань під час «Інтелектуального конкурсу».

Цього року на Фестиваль приїде 61 пластова команда із різних куточків України. Усього очікується участь понад 1600 осіб.

Як зазначив організатор фестивалю Ярема Дух: «Традиційно наприкінці лютого ми збираємо у Львові пластунів на наш фестиваль. Це найбільший пластовий захід, і саме тут пластуни з цілої України мають нагоду показати свої творчі доробки, позмагатись за звання найбільш мистецьких пластунів та просто зустріти своїх друзів з інших міст»

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова з’їдеться 1600 пластунів з усієї України

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014