Галичина.Інфо

Український фільм встановив рекорд із касових зборів

Український фільм встановив рекорд із касових зборів Касові збори українського фільму ТойХтоПройшовКрізьВогонь режисера Михайла Іллєнка перевищили мільйон гривень. Фільм ТойХтоПройшовКрізьВогонь стартував у прокат 19 січня 2012 року. За місяць прокату стрічку подивилося більше 35 тисяч глядачів. Фільм демонстрували у 20 містах і 59 кінозалах. Про це повідомили в компанії B&H film distribution.

За словами творців, це перший повноцінний прокат українського фільму, підтриманого державою, за всю двадцятирічну історію незалежності.

Фільм розповідає про долю льотчика та героя Радянського Союзу, який у роки Великої Вітчизняної війни був звинувачений у державній зраді і засуджений до сталінських таборів. Не бажаючи провести залишок життя за колючим дротом, відважний льотчик тікає. Доля заносить його на інший континент, де він знаходить притулок в індіанському племені і згодом стає його вождем.

Головну роль у фільмі, роль Івана Додоки, зіграв молодий актор Київського муніципального театру Дмитро Лінартович.

У вересні 2011 року фільм ТойХтоПройшовКрізьВогонь завоював Гран-прі третього Київського міжнародного кінофестивалю.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Український фільм встановив рекорд із касових зборів

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014