Галичина.Інфо

На кожному користувачеві Facebook заробляє 4 долари на рік

На кожному користувачеві Facebook заробляє 4 долари на рік Після заяви компанії Facebook про вихід на біржу, експерти стали оцінювати, наскільки компанія збільшить свій капітал, а також підрахували, скільки соцмережа заробляє на юзерах.

Засновник Facebook, кількість користувачів якої сягає 845 мільйонів, Марк Цукерберг, зараз володіє 28% акцій, а його статики оцінюються у $ 17,5 млрд, пише журнал "Корреспондент". Експерти ж прогнозують, що після виходу компанії на IPO, статки Цукерберга можуть збільшитися до $ 25 млрд. За словами експертів, найбільше прибутків зі свого дітища Цукерберг отримує завдяки рекламі (90%).

У минулому році прибуток компанії виріс на 88%, склавши $ 3,7 млрд., з яких $ 1млрд. – чистий прибуток. Хоча рекламний фундамент фінансового успіху Facebook – палка з двома кінцями, застерігають експерти. Якщо прибуток компанії розділити на кількість активних користувачів соціальної мережі, які власне і є запорукою існування цього бізнесу, то на кожного припаде близько $ 4,4 у рік, нагадує Тім Логран, професор фінансів з американського університету Нотр-Дам.

"Facebook не тільки слухає своїх користувачів, а й спостерігає за тим, що вони роблять", - каже аналітик компанії Altimetr Group Ребекка Ліб. Вона також нагадала, що "Фейсбук" знає, що подобається користувачам, хто їхні друзі, чим вони займаються і які веб-сайти відвідують. Напередодні IPO експерти оцінюють Facebook у $ 75-100 млрд., порівнюючи з капіталізацією таких гігантів як мережа ресторанів McDonald's ($ 101 млрд.), авіа корпорацією Boeing (56 млрд. дол.) та Інтернет-магазин Amazon (82 млрд. дол.) Водночас, експерти дають як позитивну, так і негативну оцінку виходу Facebook на біржу. Деякі вважають, що вихід на IPO виведуть Цукерберга у ТОП-10 мільярдерів США, інші вважають, що компанія може не витримати і просто почне здавати назад. Очікується, що на біржі акції Facebook з'являться у травні цього року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На кожному користувачеві Facebook заробляє 4 долари на рік

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014