Галичина.Інфо

Папа Римський проповідуватиме через Twitter

Папа Римський проповідуватиме через Twitter Папа Римський має намір найближчим часом відкрити власний Twitter-канал. Ватикан вирішив за допомогою Twitter познайомити молодь з посланням Святійшого.

Папська рада з питань соціальних зв'язків Римської католицької церкви оголосила про те, що незабаром цитати з проповідей та звернень Папи Римського Бенедикта XVI будуть доступні користувачам інтернет через сервіс мікроблогів Twitter, інформує РБК.

За словами секретаря ради, монсеньйора Пола Тігьє, у Ватикані вже ведеться робота із перетворення основних ідей багатогодинних проповідей в обсяг 140 символів, доступних для публікації. Окрім того, він підкреслив, що повідомлення понтифіка будуть супроводжувати кожен день Великого посту.

У Ватикані обіцяють, що і надалі будуть використовувати досягнення інформаційних технологій для спілкування з паствою. При цьому в повідомленні підкреслюється, що основною цільовою групою для подібного спілкування вважаються люди до 30 років, які є найбільш активними користувачами мережевих ресурсів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Римський проповідуватиме через Twitter

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014