Галичина.Інфо

Apple купила сервіс пошуку додатків Chomp за $ 50 млн

Apple купила сервіс пошуку додатків Chomp за $ 50 млн Компанія Apple, великий американський виробник комп'ютерів і портативної електроніки, витратила 50 мільйонів доларів на придбання стартапа Chomp Inc., який спеціалізується на розробці алгоритмів пошуку по мобільних додатках. Про це повідомило в п'ятницю агентство Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

Магазин додатків Apple App Store часто критикуються за недосконалість пошукових механізмів: "нерозкручені", або схожі за жанром програми складно знайти, пише Bloomberg. Часто такі програми потрапляють в кінець пошукової видачі, і лише деякі користувачі дізнаються про їх існування. ПЗ, яке розробляє Chomp Inc., забезпечує більш точні пошукові результати, ніж стандартні пошукові системи в магазині Apple. У самій компанії агентству не підтвердили купівлю.

"Ми купуємо невеликі компанії час від часу, але звичайно не коментуємо мети такої купівлі і наші плани щодо них", - сказала Bloomberg прес-секретар Apple Еммі Бесет.

Як пише Bloomberg, унікальність пошукових технологій Chomp Inc. в тому, що набравши запит "ігри для дітей", користувач отримає список всіх відповідальних саме цьому параметру ігор, які розміщені в магазині, а не всі ігри. А по запиту "калькулятор чайових" ПЗ Chomp Inc. знайде саме такі специфічні програми, а не всі калькулятори відразу.

Зараз у магазині мобільних додатків Apple міститься більш як 550 тисяч програм, а сукупна кількість завантажень наближається до 25 мільярдів. Компанія Apple стала найбільшим продавцем смартфонів у світі, реалізувавши в 2011 році 89,26 мільйона iPhone, що вивело компанію в трійку провідних виробників на ринку мобільних телефонів. Компанія лідирує і на ринку планшетів. За даними незалежних аналітиків, на частку Apple iPad припадає близько 60% світового ринку планшетних комп'ютерів.

Раніше, в січні цього року, Apple також оголосила про придбання ізраїльського виробника чипів пам'яті Anobit. На думку експертів, угода допоможе Apple забезпечити максимальну надійність поставок ключових компонентів для своїх комп'ютерів і мобільних пристроїв.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple купила сервіс пошуку додатків Chomp за $ 50 млн

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014