Галичина.Інфо

Фільм Артист отримав найвищу кінонагороду Франції

Фільм Артист отримав найвищу кінонагороду Франції Чорно-біла німа стрічка Артист Мішеля Хазанавічуса отримала золоту статуетку Сезар в номінаціях "найкращий фільм", "найкраща жіноча роль" і "найкраща режисерська робота".

За день до того, як вирушити до Лос-Анджелесу в надії отримати американську премію Оскар, команда Хазанавічуса отримала шість Сезарів, в тому числі, в номінаціях "найкраща оригінальна музика", "найкраще фото" і "найкращі декорації".

"Всі фільми, які я бачив, чудові, мені дійсно повезло, що вибрали мене", - сказав Хазанавічус під час вручення премії за режисуру.

Яка зіграла головну роль у фільмі актриса Береніс Бежо (Berenice Bejo), ледве стримуючи сльози, зізналася, що "дуже хотіла" отримати Сезар.

Її партнер по фільму Жан Дюжарден, в свою чергу, не отримав премію за найкращу чоловічу роль - Сезар дістався темношкірому 34-річному кумиру французької публіки Омару Сі за гру у фільмі Недоторканні Еріка Толедано та Олів'є Накаша. Ця драматична комедія була представлена в 13 номінаціях, але отримала лише одну статуетку.

Головний конкурент Артиста і Недоторканних - поліцейська драма Полісс Майвенн Ле Беско - отримала премії за найкращий жіночий дебют і найкращий монтаж.

За кількістю отриманих нагород Недоторканні і Полісс поступилися картині Управління державою П'єра Шоллера: вона отримала статуетки за найкращу чоловічу роль другого плану, найкращий оригінальний сценарій і найкращу звукорежисуру.

Сезар за найкращий іноземний фільм вперше дістався іранській картині - фільму Розлучення Надера і Сімін Асгар Фархаді.

Почесний Сезар за внесок у світовий кінематограф цього року дістався британській актрисі Кейт Вінслет. Замість знаменитого Романа Поланскі, який мав вручити почесну нагороду, Вінслет нагородив французький режисер Мішель Гондрі. Поланскі повідомив, що хворий на грип.

Сезар присуджується щорічно рішенням майже 4 тисяч професіоналів з області кіномистецтва, церемонія проходить у паризькому музичному театрі Шатле.

Раніше стрічка Артист стала тріумфатором церемонії нагород Британської академії кіно-і телемистецтва (BAFTA), отримавши сім золотих масок, включаючи нагороду за найкращий фільм.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фільм Артист отримав найвищу кінонагороду Франції

топ

  Цей день в історії.
  26 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014