Галичина.Інфо

Apple презентує новий iPad 7 березня

Apple презентує новий iPad 7 березня Компанія Apple розіслала засобам масової інформації запрошення на свою наступну подію, яка відбудеться 7 березня в Сан-Франциско. Сумнівів щодо того, який продукт буде презентовано, уже практично немає: на запрошенні показано екран планшету iPad. Напис на фото «We have something you really have to see. And touch.» недвозначно натякає на новий дисплей планшета з більш високим розширенням.

Раніше, нагадаємо, передбачалося, що в наступному поколінні iPad з'явиться екран дозволом 2048 х 1536 пікселів, що в чотири рази більше розширення дисплея iPad 2. З чуток, iPad 3 отримає також модем LTE і чотирьохядерний процесор.
Втім, поки все це лише домисли, а всі крапки над «i» будуть розставлені нинішнім генеральним директором Apple Тімом Куком (Tim Cook) вже через тиждень.

Щоправда, і досі не існує єдиної думки, що це буде – iPad 3 (альтернативна назва – iPad HD) чи нова модифікація другого iPad.
Для прикладу, минулої осені багато хто очікував презентації Apple iPhone 5, проте компанія випустила iPhone 4S, модифіковану версію свого попереднього смартфону.
Перша та друга версії планшету iPad виходили, відповідно, навесні 2010 та 2011 років.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple презентує новий iPad 7 березня

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014