Галичина.Інфо

Максимальна ціна бензину в Україні підвищена на 10 копійок

Максимальна ціна бензину в Україні підвищена на 10 копійок Напередодні в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості на засіданні експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості прийнято рішення про збільшення на першу декаду березня верхньої межі цінового коридору на бензин. Верхня межа підвищена на 10 копійок за літр, як бензину, так дизпалива.

"Учасники наради зазначили, що зміна цінового коридору викликана зростанням ціни нафти на світових ринках, а також сезонним зростанням попиту на нафтопродукти на початку весни", - йдеться в повідомленні. У той же час, зазначили в міністерстві, виробники і трейдери нафтопродуктів констатували, що прийняте рішення - тимчасове, і домовилися переглянути ціну палива на другу декаду березня в залежності від цінових тенденцій на світовому ринку нафти на наступному засіданні експертно-аналітичної групи.

Крім того, під час засідання була розглянута ситуація з ресурсним наповненням ринку у зв'язку із закриттям Лисичанського нафтопереробного заводу. Представник ТНК-BP Коммерс, яка прийняла рішення про припинення виробництва нафтопродуктів на НПЗ, зазначив, що компанія перейшла в категорію імпортерів.
При цьому він запевнив, що компанія має достатні ресурсні можливості для забезпечення мереж АЗС паливом.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ вже писали про те, що в Україні почали зростати ціни на бензин. Країна стала більш залежна від імпортних нафтопродуктів, і тепер ціни будуть підвищуватися більш різко, ніж раніше, констатують експерти.

Актуальні ціни на бензин в Україні

Рекомендовано до перегляду:

» » » Максимальна ціна бензину в Україні підвищена на 10 копійок

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014