Галичина.Інфо

Сьогодні у Львові згадуватимуть Патріарха Йосифа Сліпого

Сьогодні у Львові згадуватимуть Патріарха Йосифа Сліпого 3 березня у Львові пройде вечір пам’яті відомого українського релігійного діяча, Верховного Архієпископа Львівського, Митрополита Галицького, єпископа Кам’янецького Патріарха Йосифа Сліпого під гаслом «Форум духовного відродження». Захід проходитиме в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, що за адресою: вул. Івана Франка, 56 і розпочнеться о 15:00.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, відбудеться Спільний Молебень, опісля якого буде вручено презентаційні подарункові матеріали (брошура «Заповіт Йосифа Сліпого», аудіо книга «Біографічна довідка із цитатами особистих листів Йосифа Сліпого» та календар).

«До участі в заході ми запросили знаних суспільно-політичних й духовних діячів Львова, з числа реабілітованих та репресованих, духовенство, клієнтів Львівського міського терцентру, представників влади міста, в тому числі членів депутатського корпусу та інших поважних представників громадськості. Окрім того, варто наголосити, що участь в молебні візьме єпископ Української Греко-Католицької Церкви, апостольський екзарх для українців Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, редемпторист Михаїл Гринчишин, який особисто був знайомий з Патріархом Йосифом Сліпим, після прибуття, й поселення останнього в Римі у 1963 році», - повідомив секретар ради Вищих Настоятелів УГКЦ, настоятель храму Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії о. Роман Лагіш.

«Нещодавно, 17 лютого, громадськість відзначила 120-ту річницю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, який все своє життя присвятив фундаментальній розбудові й розвитку української церкви. Відтак, ми вирішили організувати соціально-духовний захід під гаслом «Форум духовного відродження», яким ми даємо шану пам’яті цій видатній постаті, видатному українцю», - додала начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.

Йосиф Сліпий народився 17 лютого 1892 в селі Заздрість, Теребовельського повіту в багатодітній родині. Батько Іван Коберницький-Сліпий, мати - Анастасія Дичковська. Дід Йосипа мав сільське прізвисько «Сліпий». За переданням, цей псевдонім походив від одного з предків, якого у 1709 році Московіяни осліпили за те, що він воював під Полтавою проти царя Петра І на стороні гетьмана Івана Мазепи та шведського короля Карла XII.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Сьогодні у Львові згадуватимуть Патріарха Йосифа Сліпого

топ

  Цей день в історії.
  14 липня:

  1894 — у Львові відбувся перший на території Галичини і України футбольний матч — змагались команди Львова і Кракова.

  1919 - Диктатор ЗУНР Є.Петрушевич віддав наказ про перехід Галицької армії через Збруч і з\'єднання її з Армією УНР.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014