Галичина.Інфо

Air France повідомила про збиток в мільярд доларів

Air France повідомила про збиток в мільярд доларів Найбільша французька авіакомпанія Air France заявила про збиток в 2011 році в розмірі 809 млн євро ($ 1 млрд), згідно з фінансовим звітом компанії. Разом з тим, виручка компанії за підсумками минулого року зросла на 4,5% - до 24,3 млрд євро. При цьому в 2010 році група заробила 289 млрд євро.

Як відзначають в компанії, яка володіє перевізником Air France, минулий рік був для неї важким. Найбільше негативний вплив на фінансовий результат зробили високі ціни на авіагас, а також політична нестабільність і ринкова кон'юнктура.

При цьому глава групи Жан-Сіріл Спінета зазначив, що авіакомпанія зазнала збитків переважно через "арабську весну", громадянські війни в Африці і землетрус в Японії. Після витрат на виплати персоналу витрати на паливо є найбільшими витратами компанії за обсягом.

При цьому в 2012 році група очікує зростання витрат на гас ще на 1,1 млрд євро.

Між тим, в січні Air France-KLM оприлюднила першу частину плану, за допомогою якого група має намір відновити свою конкурентоспроможність. Як повідомляється в документі, до 2014 року група планує заощадити близько 2 млрд євро шляхом зупинки зарплат, скорочення частини працівників і зниження обсягу інвестицій.

Нагадаємо, раніше Air France скасувала близько 40% рейсів через страйк пілотів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Air France повідомила про збиток в мільярд доларів

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014