Галичина.Інфо

59% українців взагалі не користуються Інтернетом

59% українців взагалі не користуються Інтернетом Українці шукають у «всесвітній павутині» насамперед розваги. При цьому для більшої половини жителів країни Інтернет, як і раніше, не доступний. Більше половини опитаних (59%) зазначили, що взагалі практично не користуються Інтернетом.

На сьогоднішній день найчастіше українські користувачі використовують «всесвітню павутину» для дозвілля (25%), з метою спілкування (19%) і для отримання новин (19%). Про це свідчать дані соцопитування компанії Research&Branding Group.

Для роботи/навчання Інтернет використовують 17% користувачів, для пошуку друзів, людей, близьких за інтересами, Інтернетом користуються 12% українців.

Компанія Research&Branding Group проводила опитування 10 по 20 лютого 2012 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24 областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 59% українців взагалі не користуються Інтернетом

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014