Галичина.Інфо

59% українців взагалі не користуються Інтернетом

59% українців взагалі не користуються Інтернетом Українці шукають у «всесвітній павутині» насамперед розваги. При цьому для більшої половини жителів країни Інтернет, як і раніше, не доступний. Більше половини опитаних (59%) зазначили, що взагалі практично не користуються Інтернетом.

На сьогоднішній день найчастіше українські користувачі використовують «всесвітню павутину» для дозвілля (25%), з метою спілкування (19%) і для отримання новин (19%). Про це свідчать дані соцопитування компанії Research&Branding Group.

Для роботи/навчання Інтернет використовують 17% користувачів, для пошуку друзів, людей, близьких за інтересами, Інтернетом користуються 12% українців.

Компанія Research&Branding Group проводила опитування 10 по 20 лютого 2012 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24 областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 59% українців взагалі не користуються Інтернетом

топ

  Цей день в історії.
  14 липня:

  1894 — у Львові відбувся перший на території Галичини і України футбольний матч — змагались команди Львова і Кракова.

  1919 - Диктатор ЗУНР Є.Петрушевич віддав наказ про перехід Галицької армії через Збруч і з\'єднання її з Армією УНР.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014