Галичина.Інфо

Наприкінці березня у Львові стартує дев’ятий Lviv Fashion Week

Наприкінці березня у Львові стартує дев’ятий Lviv Fashion Week З 27 березня по 1 квітня у Львові відбуватиметься дев’ятий сезон Lviv Fashion Week. Колекції осінь/зима 2012-2013 продемонструють понад 40 дизайнерів.

Гостей львівського тижня моди чекає відкриття спеціального фотопроекту Fashion VIEW, студентські покази нового проекту OFF schedule, креативно-епатажні колекції, благодійний показ одного з найвідоміших українських дизайнерів Роксолани Богуцької.
27 березня тиждень моди офіційно відкриється фотовиставкою – фотографи представлять твори за темами Fashion emotion, Urban fashion тощо.

28 березня стартують покази сезон Lviv Fashion Week. Львівський тиждень моди традиційно відкриває дорогу молодим дизайнерам, студентам і випускникам профільних вишів та спеціалізованих кафедр з усієї України. 29 березня молоді модельєри представлять авангардні колекції. Дебютні колекції продемонструють Артем Комаров, Аміна Гасем, Люба Чернігова, Анна Яковенко та інші.

Почесні гості 9-го сезону Lviv Fashion Week – OnAuraToutVu (Франція) з колекцією HauteCouture весна/літо 2012, дебютний показ якої відбувся у січні на Тижні високої моди у Парижі.

У розкладі Львівського тижня моди – покази осінньо-зимових колекцій відомих відомих українських дизайнерів Роксолани Богуцької, Golda та ін. нові колекції продемонструють Олександр Очеретний, Ксеня Сербін, наймолодший дизайнер Софі Марі Сєдова.

Свій показ у Львові організує дизайнер Федір Возіанов – відомий у європі лаконічним дизайном і експериментами з конструкцією у стилі «естетичний авангард».

Шоурум Lviv Fashion Week цьогоріч працюватиме на місці проведення показів у Виставковому залі Шувар-Експо з 30 березня по 1 квітня.

Lviv Fashion Week осінь/зима 2012/13 відбуватиметься на двох основних локація: проекти і покази 27-29 березня у ТЦ Інтерсіті, покази основного складу 30 березня – 1 квітня у Виставковому центрі Шувар-Експо. Організатори очікують цьогоріч близько 12 тис. відвідувачів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Наприкінці березня у Львові стартує дев’ятий Lviv Fashion Week

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014