Галичина.Інфо

Google змінить систему пошуку

Google змінить систему пошуку Корпорація Google Inc протягом кількох наступних місяців внесе зміни у систему веб-пошуку, що дозволить користувачам спостерігати більше фактів і прямих відповідей на запити у топі сторінки пошуковика.

Google не відмовляється від системи пошуку за ключовими словами, що визначає значущість веб-сайту за словами, що містяться на ньому, за тим, як часто інші сайти посилаються на нього і за ще безліччю інших показників. Мова, швидше, йде про відображення більш релевантних результатів за рахунок впровадження технології семантичного пошуку, яка базується на процесі розуміння актуального значення слів, пише ZN.UA.

Один із топ-менеджерів компанії Аміт Сінгал заявив у нещодавньому інтерв'ю, що база даних, яка містить сотні мільйонів «сутностей» – людей, місць і речей – і яку компанія накопичувала останні два роки, дозволить результатами пошуку краще відповідати запитам. Семантичний пошук допоможе асоціювати різні слова між собою, наприклад компанію (Google) з ім'ям її засновників (Ларрі Пейдж і Сергій Брін).

Запити стануть більш схожими на питання типу «як люди розуміють світ», додав Сінгал. «Ми просто дивимося і сподіваємося, що з'явиться веб-сторінка з відповіддю», – сказав він. Наприклад, користувачі, які шукають «озеро Тахо» отримають такі «ознаки» як місця розташування, висота над рівнем моря, середня температура або вміст солі. У даний час за запитом «озеро Тахо» користувачі отримають тільки посилання на туристичні веб-сайти, вікіпедію і карту. На більш складний запит виду "10 найбільших озер у Каліфорнії" пошуковик також повинен буде дати відповідь, а не просто посилання.

За словами джерел, деякі значні зміни можна буде спостерігати вже в найближчі місяці, але Cінгал підкреслює, що процес впровадження технології «пошуку наступного покоління» триватиме кілька років.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google змінить систему пошуку

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014