Галичина.Інфо

У квітні до МКС запустять приватний корабель Dragon

У квітні до МКС запустять приватний корабель Dragon Запуск першого приватного космічного корабля Dragon виробництва компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції (МКС), раніше намічений на кінець березня, планується на 30 квітня. Про це повідомило американське аерокосмічне агентство NASA у своєму Twitter.

"Запуск ракети Falcon 9 із кораблем Dragon до МКС наразі планується на понеділок, 30 квітня, о 12.22 за часом Східного узбережжя США", — йдеться в повідомленні. Старт буде здійснений із космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида).

Перший запуск капсули Dragon, першого приватного космічного корабля, на власній ракеті-носії Falcon (Сокіл) компанія SpaceX здійснила в грудні 2010 року. Другий запуск, під час якого планувалося здійснити зближення і стикування з Міжнародною космічною станцією, на початку грудня 2011 року був офіційно призначений на 7 лютого 2012-го.
Проте 17 січня поточного року компанія SpaceX оголосила, що компанії потрібен додатковий час і запуск відкладається на невизначений термін.
Пізніше сайт SpaceflightNow повідомив, що корабель Dragon стартує до МКС не раніше 20 березня, проте, як зазначалося в повідомленні, старт можуть відсунути до середини квітня — залежно від того, як залагодяться складності з розкладом екіпажу МКС (якому, зокрема, належить приймати європейську вантажівку ATV-3 і новий пілотований Союз).

Після припинення польотів шатлів московітські Союзи стали єдиним засобом доставки людей на МКС. Із 2006 року NASA здійснює програму Commercial Orbital Transportation Services (COTS), в рамках якої заохочуються зусилля приватних фірм щодо створення космічних кораблів, здатних доставляти вантажі на навколоземну орбіту й МКС.

У рамках програми американське космічне агентство виплатить SpaceX 396 мільйонів доларів, а іншій компанії, Orbital Sciences Corporation — 288 мільйонів за успішне завершення всіх етапів створення космічної транспортної системи. Донині SpaceX отримала вже 376 мільйонів доларів, а Orbital — 261,5 мільйона.
Зазначимо, що минулого року NASA запланувало виділити на приватні космічні польоти $ 270 млн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У квітні до МКС запустять приватний корабель Dragon

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014