Галичина.Інфо

Нафтогазу не дозволили видобуток нафти на Львівщині

Нафтогазу не дозволили видобуток нафти на Львівщині Депутати Львівської обласної ради не погодили клопотання для отримання спеціальних дозволів НАК «Нафтогаз України» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ неконвекційного газу, з подальшим видобуванням нафти і газу в межах ділянок, розташованих на території Львівської області.

За відповідне рішення 16 березня на сесії проголосувало тільки 18 депутатів.

Як наголосила депутат від «Свободи» Ірина Сех, причин для відмови є кілька, зокрема, невиконання ряду зобов’язань НАК «Нафтогаз Україна» перед областю, екологічні наслідки роботи компанії та перереєстрація активів НАКу в інших регіонах, відтак, несплата податків «Нафтогазом» на Львівщині, де компанія працює.
Відтак вона запропонувала укласти НАК «Нафтогаз Україна» з Львівською ОДА та обласною радою нову угоду про співпрацю, а також провести перереєстрацію у Львівську область.

Зазначимо, проект рішення передбачав погодження дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ неконвекційного газу, з подальшим видобуванням нафти і газу в межах таких ділянок на Львівщині: Василенківська (Сокальський, Радехівський та Кам’янка-Бузький райони); Вікторівська (Сокальський, Жовківський та Кам’янка-Бузький райони); Гайчинська (Сокальський, Жовківський райони); Дністровська (Кам’янка-Бузький, Буський, Жовківський, Пустомитівський, Золочівський та Перемишлянський райони); Леонівська (Кам’янка-Бузький та Жовківський райони); Мартівська (Кам’янка-Бузький, Жовківський, Пустомитівський та Перемишлянський райони); Мішунівська (Миколаївський, Перемишлянський та Жидачівський райони); Рава-Русько ­– Крехівська (Сокальський та Жовківський райони); Чумацька (Жидачівський, Пустомитівський, Миколаївський, Золочівський та Перемишлянський райони).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Нафтогазу не дозволили видобуток нафти на Львівщині

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014