Галичина.Інфо

Apple вперше за 17 років виплатить дивіденди акціонерам

Apple вперше за 17 років виплатить дивіденди акціонерам Apple вперше з 1995 року виплатить дивіденди, розмір яких складе $ 2,65 на акцію. Крім того, компанія оголосила зворотний викуп акцій на $ 10 млрд.

Apple має намір приступити до виплати дивідендів у четвертому кварталі 2012 фінансового року, який починається 1 липня. Програма зворотного викупу акцій, яка стартує 30 вересня 2012 року, розрахована на три роки.

З 1995 року Apple направляла вільні кошти виключно на розвиток компанії, інвестиції, розробки, злиття і поглинання. В даний час, як зазначив в прес-релізі глава гіганта Тім Кук, у компанії достатньо коштів, щоб запустити програму зворотного викупу і платити дивіденди. Загалом на ці цілі планується витратити $ 45 млрд. у найближчі три роки.

В даний час на рахунках Apple накопичилося понад $ 97 млрд. вільних коштів. За 2011 рік рахунок компанії поповнився на $ 33 млрд.

В середині березня вартість акцій Apple вперше на час перевищила позначку в $ 600. Потім вартість впала: на торгах 19 березня цінні папери торгуються по $ 590.

Перші повідомлення про те, що Apple може почати виплату дивідендів, з'явилися в кінці лютого 2012 року. На тлі цієї новини акції Apple подорожчали, і вартість компанії перевалила за півтрильйона доларів.

Нагадаємо, 15 березня вартість акцій американської Apple Corp. в ході регулярних торгів у четвер вперше в історії компанії перевалила за психологічну межу в $ 600. З початку року папери компанії подорожчали більш ніж на 30%, за останні 10 років - на 4500%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple вперше за 17 років виплатить дивіденди акціонерам

топ

  Цей день в історії.
  18 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014