Галичина.Інфо

700 тисяч християн Судану позбавили громадянства і виганяють з країни

700 тисяч християн Судану позбавили громадянства і виганяють з країни Сотні тисяч християн Судану повинні протягом трьох тижнів покинути цю країну, яка позбавила їх громадянства. Ультиматум стосується 700000 чоловік. «До 8 квітня вони повинні виїхати з категорично ісламського» Судану, - в іншому випадку вони будуть «розглядатися як іноземці», що вкрай небезпечно «при режимі, надзвичайно ворожому до не-мусульманам і не-арабів».

Більшість християн втекли на північ Судану під час довгої громадянської війни, яка роздирали цю країну на частини і в кінці кінців привела до створення Республіки Південний Судан, проголошеної в липні минулого року.

І ось тепер їм доведеться повертатися, - Судан позбавив їх громадянства. «Є страх, що багато християн, які залишаться в Судані після крайнього терміну, зіткнуться з переслідуваннями чи вимушеною репатріацією», - вважають в Barnabas Fund. Експерти побоюються, що масова втеча викличе гуманітарну катастрофу в тій ситуації, коли становище і в Судані, і в Південному Судані залишається дуже важким.

«Незважаючи на те, що довга громадянська війна нарешті закінчилася, і Південний Судан відокремився, християни продовжують страждати в обох країнах, - говорить Патрік Сухдео, міжнародний директор «Фонду Варнави ». - У Південному Судані наростає напруга, оскільки сюди біжать сотні тисяч людей із Судану, де тривають звірства Омара Аль-Башира, який прагне ісламізувати і повністю арабізувати свою країну».

Тим часом молода держава Республіка Південний Судан стоїть перед продовольчою кризою: посуха знищила всі зернові. Згідно з інформацією ООН, майже п'ять мільйонів людей можуть постраждати в Південному Судані через продовольчу кризу, і приблизно мільйон - від голоду. Прибуття біженців тільки погіршить цю ситуацію.
«Наші брати і сестри потребують нашої допомоги та молитов, оскільки вони змушені виїхати зі своїх будинків і відновити своє життя в іншому місці», - говорить д-р Патрік Сухдео.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 700 тисяч християн Судану позбавили громадянства і виганяють з країни

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014