Галичина.Інфо

У Львові відбудеться фестиваль «Львів на тарілці»

У Львові відбудеться фестиваль «Львів на тарілці» У Львові вперше проведуть гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці». На подвір’ї палацу Потоцьких з 20 по 22 квітня презентуватимуть багату ресторанну культуру Львова.

Гості фестивалю зможуть взяти участь впродовж всіх трьох днів у ярмарці-презентації страв львівської кухні як української, так і інших національностей, що проживають у Львові, - вірменської, польської, єврейської та інших.

Під час фестивалю в ресторанах та кав’ярнях Львова, які будуть учасниками фесту, проводитимуться майстер-класи, на яких шеф-кухарі цих закладів навчатимуть готувати найсмачніші страви львівської кухні.

Також у рамках проведення фестивалю «Львів на тарілці» відбудеться Національний чемпіонат баріста, на якому буде визначено професіонала, який найкраще в Україні готує каву.

Як розповів організатор фестивалю Андрій Сидор, родзинкою цього фестивалю стане проведення гала-вечері на подвір’ї палацу Потоцьких. На цій вечері за одним столом збереться близько 300 осіб, які зможуть посмакувати стравами від кращих шеф-кухарів Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться фестиваль «Львів на тарілці»

топ

  Цей день в історії.
  21 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014