Галичина.Інфо

Кров на Дністрі: українсько-румунський збройний конфлікт

Кров на Дністрі: українсько-румунський збройний конфлікт "Бессарабія і Румунія рано чи пізно об’єднаються. Але якою в цій ситуації буде реакція Придністров’я, Московії?" - наголошується в анотації румунського видавництва Marist.

У Румунії набирає популярності новий військово-політичний роман румунського письменника Крістіана Негря Sange ре Nistru (Кров на Дністрі), в якому описується можливий військовий конфлікт між румунською армією з одного боку, і придністровською та українською, з іншого.
Роман, який можна купити у книжкових магазинах країни, є продовженням трилера Негря Сand armele vorbesc (Коли зброя говорить), де описується державний переворот в Україні, що згодом привело до військового протистояння з Румунією.
У книзі розповідається про те, що у 2014 році румунська армія переходить річку Прут у чотирьох місцях і просувається до Кишинева, де і відбувається одна з головних битв з придністровськими і українськими військовими частинами, що наступають. Військові дії відбуваються також і на території Румунії.

Головні події роману описані читачами, які беруть участь в інтернет-обговореннях.
Так, читач під ніком Vicioba пише, що румунам "першими допомагають американці постачаннями літаків Harrier і F14, вертольотів Chinook, а також постійною присутністю флоту в Середземному морі. Далі включаються угорські десантники в Марамуреші, болгари і турки у Добрудже і, нарешті, польські, французькі, англійські і німецькі армії атакують Україну через Польщу і Словаччину".
Інший читач повідомляє нові деталі – "США знаходяться у стані війни з Китаєм через Тайвань і не хочуть виступати проти України, аби не викликати ворожість Московії і не провокувати союз Москви і Пекіна. Європейські союзники не поспішають посилати війська, чекаючи, коли підключаться американці. Таким чином, у перші дні Румунія залишається наодинці, а Україна розраховує на бліцкриг".

Деякі любителі румунської белетристики висувають претензії автору в нереальному описанні зброї і бойової техніки російсько-придністровської сторони, способів військових дій. Зокрема, один з фрагментів роману розповідає про те, що придністровська військова колонна була зафіксована лазерним пристроєм, завдяки чому була знищена румунською авіацією.

Кров на Дністрі: українсько-румунський збройний конфлікт

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кров на Дністрі: українсько-румунський збройний конфлікт

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014