Галичина.Інфо

Франція розпечатає стратегічні запаси нафти на прохання США

Франція розпечатає стратегічні запаси нафти на прохання США Франція готова відкрити свої стратегічні запаси нафти для зниження цін на світовому ринку. Про це заявив міністр енергетики Ерік Бессон після засідання французького уряду. Він зазначив, що Франція піде на це на прохання США.

За словами Бессона, перш ніж розкупорити запаси, Франція хотіла б дізнатися думку Міжнародного енергетичного агентства (IEA). Раніше заявлялося, що уряд країни лише розглядає відкриття резервів як "один із варіантів" дій.

У жовтні 2011 року Франція тримала у стратегічних резервах 17 млн ​​тонн нафти та нафтопродуктів. Цього вистачить на забезпечення потреб країни протягом 98 днів. За міжнародними правилами, кожна країна повинна мати пального на 90 днів споживання.

12,5 млн тонн з цих запасів належить державі та управляються Комітетом зі стратегічних запасів палива. Решту зберігають у себе приватні нафтові компанії.

У теорії національні запаси потрібні для вирішення великої міжнародної кризи - війни або стихійного лиха у країнах-виробниках нафти. Проте зараз вони можуть бути використані для зниження глобальних цін, щоб підтримати відновлення економіки після глобальної кризи. Ціни на нафту останнім часом тримаються стабільно вище від позначки в $ 100 за барель, цьому не заважає навіть зростання видобутку у ряді країн.

Нагадаємо, що влада Саудівської Аравії вважає нинішні ціни на нафту, що становлять понад $ 120 за барель, занадто завищеними і має намір боротися за зниження вартості енергоресурсу, у тому числі за рахунок відновлення розробки старих родовищ і збільшення обсягу експорту нафти у США.

Крім того, недавно повідомлялося, що США просять Саудівську Аравію підвищити видобуток нафти через санкції на іранську нафту. Тим часом у Goldman Sachs упевнені, що в найближчі два роки ціни на нафту будуть лише підвищуватися.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Франція розпечатає стратегічні запаси нафти на прохання США

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014