Галичина.Інфо

Польський журналіст склав «путівник хабарів» на кордоні з Україною

Польський журналіст склав «путівник хабарів» на кордоні з Україною За даними телеканалу TVN24, найдорожче проїзд кордону коштує у пункті пропуску «Зосин-Устилуг» (Волинська область), а найдешевше у п/п «Гребенне — Рава-Руська» (Львівська область). Автомобілістів пропускають поза чергою за хабарі у розмірі від 50 до 500 грн. Працівники прикордонної служби України пропускають поза чергою до кордону з Польщею автомобілістів за хабарі у розмірі від 50 до 500 грн. Про це повідомляє телеканал TVN24, журналіст якого перетнув п'ять із шести автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні.

«Покращення перетину кордону у пунктах пропуску з України перед Євро-2012 - це чиновницьке гасло. Якщо хтось хоча б раз намагався перетнути цю межу, то реагує на слово „покращення“ лише з іронічною посмішкою. Там, щоб проїхати швидко, треба заплатити», — зазначає телеканал у спеціальній програмі «Чорним по білому».
За даними телеканалу, найдорожче проїзд кордону, який журналіст перетинав в обидві сторони, коштує у пункті пропуску «Зосин-Устилуг» (Волинська область), а найдешевше у п/п «Гребенне — Рава-Руська» (Львівська область).
«Тут прикордонник отримує 100 грн. Все записує прихована камера», — відзначає TVN24.
Журналіст телеканалу зауважує, що ці «послуги» пропонують теж сторонні люди в цивільному.
«Відкрито сідають в автомобілі, якими їдуть туристи. Всі між собою співпрацюють і передають один одному клієнтів. Так, заплативши «бандитам» відповідну суму, доїжджають до шлагбаума», — повідомляє TVN24.
Частина автомобілістів проїжджає чергу по узбіччі дороги, а деякі навіть їдуть зустрічною смугою до самого пункту пропуску, де треба буде заплатити прикордоннику 200 грн. «Є ризик, що на дорозі буде патруль міліції, який теж чекає на хабар», — зазначає телеканал.
«Незважаючи на те, що всі про це знають, українська прикордонна служба робить вигляд, що нічого не знає», — повідомляє журналіст, резюмуючи, що кількасот гривень дозволили йому заощадити на чергах 20 годин.

Як повідомлялося, польська прикордонна служба очікує приїзду до Польщі на Євро-2012 від 0,5 до 1 млн вболівальників, частина з яких потрапить до країни через українсько-польський кордон, який займає найбільшу частину зовнішнього східного кордону Євросоюзу.
Польські прикордонники прогнозують найбільший рух на кордоні між Польщею та Україною з 21 по 24 червня, у той час, коли всі матчі Євро-2012 будуть проходити з 8 червня по 1 липня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Польський журналіст склав «путівник хабарів» на кордоні з Україною

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014