Галичина.Інфо

Світові ціни на нафту знижуються через зростання запасів у США

Світові ціни на нафту знижуються через зростання запасів у США Ціни на нафту знижуються після публікації даних щодо динаміки запасів сировини на оптових складах США за минулий тиждень від Американського інституту нафти.

Котирування квітневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) знизилися на 0,52 долара, або на 0,48% - до 106,81 долара за барель. Ціна квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зменшилася на 0,63 долара або на 0,5% - до 124,91 долара за барель.
За інформацією експертів інституту, запаси нафти зросли відразу на 3,6 мільйона барелів, запаси пального - на 1,3 мільйона барелів. Запаси дистилятів, навпаки, скоротилися на 1,4 мільйона барелів.
Крім того, ринки звернули увагу на дані щодо попиту на пальне в США за тиждень, що продемонстрували зниження показника на 1,5%.

Раніше повідомлялося, що влада Саудівської Аравії вважають нинішні ціни на нафту, що становлять понад $ 120 за барель, занадто завищеними і мають намір боротися за зниження вартості енергоресурсу, в тому числі за рахунок відновлення розробки старих родовищ і збільшення обсягу експорту нафти в США.

Між тим, в Goldman Sachs упевнені, що в найближчі два роки ціни на нафту будуть тільки підвищуватися.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світові ціни на нафту знижуються через зростання запасів у США

топ

  Цей день в історії.
  27 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014