Галичина.Інфо

У Львові готуються до ділового форуму

У Львові готуються до ділового форуму 26-27 квітня у Львові відбудеться Міжнародний весняний діловий форум, організатором якого виступає ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз». Цьогоріч у форумі візьмуть участь близько 200 представників влади, бізнесу, експертного середовища з України і інших країн.

Як наголошують організатори, на форумі будуть обговорювати перспективи розвитку економіки України у 2012 році. Зокрема, форум складатиметься із чотирьох дискусійних платформ, під час яких будуть обговорені питання державно-приватного партнерства, стан банківського сектору та розвиток економіки у 2012 році, пошук шляхів та механізмів зростання бізнес-активності в містах України, ключові питання взаємодії бізнесу та суспільства.

«Міжнародний весняний діловий форум – це захід, який завжди проводиться у Львові. Це платформа не лише для підприємств і підприємців Львова отримати останню інформацію щодо макроекономічних змін і тенденцій в країні, але й можливість залучити потенційних партнерів, оскільки значна кількість учасників передбачається з іноземних компаній та фінансових установ.

Для нашого міста це дуже важливо, адже форум є певним майданчиком популяризації ідей, які вже набули реалізації у Львові, серед інших міст та регіонів», - розповів начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.

Як зазначають на ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», основною метою проведення форуму є усунення «недовіри» та «сумнівів» при встановленні ділових відносин, визначення спільних інтересів при реалізації проектів на території України у 2012 році, формування стратегії інвестиційного та інноваційного розвитку економіки держави, налагодження прямих контактів із представниками влади та бізнесу.

«Щороку збільшується кількість людей, які долучаються до форуму та розуміють, що у Львові говорять на моральних засадах про дуже прикладні бізнесові речі. Кількість людей, які обговорюють ці питання на форумі, кожного року зростає. Щороку нам вдається залучити більш цікавих і відомих доповідачів. Очевидно, що рівень доповідачів формує і коло учасників, які планують завчасно приїхати у Львів на наступний рік. Якщо кількість учасників і їх зацікавленість Львовом та Західною Україною збільшується, то я можу зазначити, що ми робимо правильні кроки», - зауважив керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» Володимир Глащенков.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові готуються до ділового форуму

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014